آموزش |
2018-01-19

کمکهای نقدی به مردم سوریه برای رفتن به مدارس لبنان کمک می کند

یک برنامه جدید به مردم سوریه و دانش آموزان نیازمند با ارائه کمکهای نقدی ماهیانه به خانواده های آنان، کمک می کند.

سبله در عمان، شیوه منحصر به فردی است که مبتنی بر ایجاد هم رأيی و حل و فصل اختلافات است و در زندگی مردم این کشور همچنان نقش محوری را دارد، اما برای اینکه با مسائل روز هماهنگ شود، در حال تغییر است.


القاعده هیچگونه حضور مشهودی در مارب ندارد، جایی که مردم و عشایر، گروه القاعده را به خاطر فقر و بی ثباتی در استان ملامت می کنند.


بر اساس گفته سخنگوی ارتش مصر این عملیات منجر به دستگیری 22 نفر و تخریب یک انبار سلاح بزرگ گردید.


رکود ارز یمن که به کمترین میزان آن درقبال دلار ایالت متحده رسیده است بحران بشری را تشدید می کند.


با ارائه مجدد خدمات عمومی و آزادی رفت و آمد که عاملی برای احیای شرایط اقتصادی است، شرایط زندگی در شبوه به تدریج رو به بهبودی می رود.


با یک طرح سعودی تلاش می شود تا بچه سربازان بدون توجه به وابستگی های سیاسی بازپروی شوند و از آنان درمقابل نفوذهای مخرب محافظت شود.


گروهی که توسط وزارت دادگستری آمریکا تشکیل شده برای شروع تحقیقات درباره شبکه مواد مخدر حزب الله وارد بیروت شده است.


کودکانی که تحت تاثیر شدید تاریکی سهمگین و غم جنگ، خسران و معلولیت هستند مفری برای مشکلاتشان می یابند و امید دوباره را می آموزند.


یک پناهنده سوری به دلیل قطع ارائه کمک ها به خانواده اش، روز چهارشنبه خود را در مقابل دفتر سازمان ملل آتش زد. این رخداد، گرفتاری هایی را که بسیاری از خانواده های سوری با آن روبرو هستند و در گزارش تازۀ سازمان ملل درجه شده، برجسته می کند.


در حالیکه داعش از شکست ها و محاسبات اشتباه خود سکندری می خورد، القاعده حملات و دشنام های خود علیه داعش را در سینای مصر افزایش داده است.


آخرین اخبار