سیاست |
2018-04-20

حوثیها کنترل نهادهای دولتی را تحکیم می بخشدند

شبه نظامیان مورد حمایت ایران کارکنان همه سازمانهای خدمات کشوری که با حزب کنگره عموم مردم صالح همپیمان شده بودند را اخراج کردند.

ورود مرحله ای ناظران بین المللی به لبنان برای نظارت بر کل روند انتخابات مجلس در این کشور.


الفاظ التهاب آمیز ایران همراه حمله های حوثی ها، گروه شبه نظامی تحت حمایت ایران به پادشاهی عربستان سعودی منجر به افزایش تنش ها شده است.


«امیر» این گروه در مبادله آتش گلوله با نیروهای مصری که درحال اجرای عملیات یورش در مرکز و شمال سینا بودند کشته شد.


بیمارستان ها و درمانگاه ها در سه ماهه اول سال 2018، 184 مورد ابتلای به بیماری سرخک را ثبت کرده اند، اما به نظر می رسد تعداد واقعی موارد ابتلا به این بیماری بالاتر باشد.


فاطمه فرج رئیس انجمن نوسازی شده توسعه زنان در یک مصاحبه گفت که این انجمن با آموزش به زنان درزمینه مهارتهای کسب درآمد به آنها کمک می کند تا ازخانوادهایشان حمایت کنند.


کارشناس های عراقی می گویند نیروهای کشور روز دوشنبه ابو ولید الشیشانی و 4 دستیار وی را به قتل رسانده اند، عملیاتی که ضربه مهلکی به این گروه تروریستی وارد می کند.


بیانیه ظهران تلاش های متجاوزانه ایران به منظور بی ثبات کردن امنیت و دامن زدن به آشوب های فرقه ای در کشورهای عرب را محکوم کرد.


عملیات اصلی برای ریشه کن کردن گروه های تروری ازسینا ادامه می یابد درحال یکه دولت برای آوردن توسعه به منطقه یک برنامه چهارساله را آغاز می کند


این افسر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مستقل از رژیم سوریه بر فعالیت شبه نظامیان این کشور نظارت دارد و در خدمت برنامه گسترش طلبانه ایران است.


دختران سوریه ای، لبنانی و فلسطینی از طریق پروژه «دختران تغییر» مشکلات و آروزهای خود را در دوربین به اشتراک می گذارند.


آخرین اخبار